2013 yılında kurulan Gravité, firmanızı bilgi (bilişim) çağına adapte etmeye ya da uyum süreçlerini tamamlamanıza yardımcı olan çözüm ortağınızdır. Aynı zamanda bu çağın avantajlarını en iyi şekilde kullanarak, işinizden yüksek verim almanızı sağlar.

Bilgi çağını, ağ (network) toplumu olarak özetleyebiliriz. 18. yy sonlarında başlayan ekonomik ve toplumsal değişimin itici gücü olan sanayi devrimi sonrası süreç; 1990'lı yıllarda internetin kullanılmasıyla da içinde bulunduğumuz çağa evrimleşmiştir. Bu çağın müthiş değer kazanmasının en önemli sebepleri arasında klasik ülkeler arası sınır kavramlarına kafa tutması ve hatta bir ölçüde ortadan kaldırılması yani dünyanın küreselleşmesidir. Bu iletişim, ham veri ve enformasyonun getirdiği faydalar, firmanızda zaman ve emek kaybını minimize ederek üretimin muazzam tasarruflu hale gelmesini sağlamıştır.

Gravité, içinde bulunduğumuz çağın coğrafi sınıra bağlı kalmadan en önemli aktörü haline gelmeyi hedefleyen bir ufka sahiptir. Endüstride güler yüzlü, hızlı ve güvenilir çözüm üreten, entelektüel seviyesi yüksek ve yaşadığı günü geçmişiyle iyi tanıyan bir firma olma amacını benimsemiştir.

0
0
0
0

Çalışmalarımızın için heyecanlanan mutlu olan sadece biz değiliz.

Ürünlerimizi Holding ve Eğitim kurumlarıyla birlikte, 140'dan fazla ulusal ve uluslar arası şirket kullandı. İşte Bazıları:

- İletişim

Bize çok kolay ulaşabilirsiniz. Beklemeden cep telefonundan arayabilir ya da iletişim formunu doldurarak ilgili bölüme doğrudan yazarsınız.

Adres

Tatlısu Mh. Elalmış Cd. Şeyma Sk. No:4 Beyaz Konak Sitesi B Blok D:10, 34774 Ümraniye İstanbul Turkey

- Bize Yazın