Gravité’nin temel amacı ileri teknoloji yeniliklerle birlikte, çözüm odaklı hizmet sunmaktır. İleri teknolojiyi basit kullanımlı ürünlere dönüştürmek, üretim anlayışımızın temelidir.

Bunun için gelişmiş teknolojileri sade tasarımıyla birleştiren hızlı, güvenilir ve kolay kullanılan ürün üretecek ekip arkadaşlarıyla çalışmayı tercih ediyoruz.

Çalışanlarımızda yüksek verim bizim için gereksiz enerji tüketimi ya da yapabileceğinden fazla iş ile zaman tüketimi değil, aksine çalışanlarımınız enerjisini ve zamanını korurken üretilen değerin niteliği arttırmak anlamına gelmektedir. Aynı zamanda bu, çağımızın getirdiği yeni düzenin değişmez bir parçasıdır. Bu ve bunun gibi nedenlerle Gravité’nin benimsemiş olduğu insan kaynakları politikası çalışanların iyi motive olmuş, yüksek nitelikte iş üretmelerini sağlamak üzerine kurulurdur.

Bahsi geçen değerlerimizi yerine getirebilmek için farkında olduğumuz ihtiyaçları güven duyulan, doğru kişi ile doğru işi yapan, değerlere saygılı ve kendi benimsediği değerleri koruyan, geleneksel çalışma kavramlarınınn sorunlarına da çözüm üreten bir kurum olarak sayabiliriz.

Özetle Gravité evrensel etik değerler ve farkındalıklarıyla; odaklanmış, üretken ve istikrarlı insanların bir araya geldiği yuvadır.

- Başvuru Formu

Lütfen bize CV göndermeyin. Birlikte neler yapabileceğimizi Mesaj bölümüne yazarak iletebilirsiniz.

- İletişim

Bize çok kolay ulaşabilirsiniz. Beklemeden cep telefonundan arayabilir ya da iletişim formunu doldurarak ilgili bölüme doğrudan yazarsınız.

Adres

Tatlısu Mh. Elalmış Cd. Şeyma Sk. No:4 Beyaz Konak Sitesi B Blok D:10, 34774 Ümraniye İstanbul Turkey

- Bize Yazın